מכשירי כוח לחדרי כושרציוד ומכשירי כושר ייחודים, המובילים והמתקדמים בעולם לחדרי הכושר של מותג KEISER בישראל.

חברת KEISER חוללה מהפכת בתחום מוצרי אימון הכושר בחדרי הכושר ומפתחת מוצרים שנחשבים היום כמובילים ומתקדמים מסוגם. כיום, רוב הנבחרות המובילות בעולם בתחום הספורט ההישגי משתמשות בציוד הכושר של החברה, בין השאר הנבחרת האולימפית של ארצות הברית, נבחרת הכדורגל של גרמניה, קבוצת הכדורגל אייקס ההולנדית ועוד.

מה המפתח להצלחה של קייזר עם קבוצות כמו נאס"א, ספורטאים מקצועיים, הצבא ועוד?
זוהי גישה הבנויה על אימון פונקציונלי, אשר מאפשרת למתאמנים להשקיע את רמת המהירות כמו בעולם האמיתי. אימון פונקציונלי אמיתי דורש הכשרה במהירות - משהו שאתה יכול לעשות רק עם המכשירים של קייזר, באמצעות התנגדות פנאומטית.

היתרון הבולט של מוצרי קייזר, שהם עובדים על לחץ אוויר ובכך מאפשרים למתאמנים להתאמן בצורה נכונה ומקצועית יותר על השרירים ובכל להפחית את העומסים שנוצרים על השרירים כתוצאה מאימון באמצעות משקולות.

עם מוצרי קייזר, אתם יכולים להבטיח לעצמכם אימון בטוח יותר, יעיל יותר, מבוקר ואיכותי שיצמצם משמעותית את הסיכוי שלכם לפציעות. המכשירים מותאמים לכל סוגי הספורט. מאפשרים עבודה איכותית ובטוחה על כוח מתפרץ לספורטאים במגוון התנועות במרחב ובתנועות הספציפיות לענפי הספורט כגון: כדורסל, כדורעף, כדוריד, טניס, גולף, הדיפת כדור ברזל.
                                                                                                       

חברת פרוג'ים ספורט מחפשת שותפים עסקיים לצמוח יחד ולמנף את הפעילות הייחודית והמקצועית בישראל.

יש לכם מכון כושר / חנות לאביזרי ספורט ?

מעוניינים לשווק את מוצרי KEISER אצלכם בעסק ?

רלוונטי לכם? לחץ כאן והשאר פרטים